Naše dievčatá na majstrovstvách Slovenska

Zvolen - V dňoch 25 - 27.júna 2013 sa vo Zvolene uskutočnil finálový turnaj majstrovstvá Slovenska v beach volejbale v mládežníckych súťažiach U18 a U20. Do bojov o medaily zasiahlo až 5 našich volejbalistiek.


Do záverečného turnaja postupovali, z každého kraja /západ, východ. stred a Bratislava/ kde sa konali kvalifikačné turnaje 3 najlepšie dvojice.
V súťaži U18 Novoť úspešne reprezentovala dvojica Ivana Jakubjaková a Laura Mikolajčíková ktoré sa na finálový turnaj kvalifikovali ako víťazky oblasti Východ. Na samotnom finálovom turnaji skončili na 9-12 mieste. Vzhľadom na ich vek je to veľmi perspektívna dvojica nakoľko aj o rok môžu hrať v U 18.

V U20 dvojica sestier Barbora a Martina Dopaterová skončili v oblasti Stred na 3 mieste, na finálovom turnaji skončili na delenom 9-12 mieste.
Najlepšie z dievčat sa darilo Zuzane Veselovskej študentke športového gymnázia v Nitre ktorá zo svojou spolužiačkou Veronikou Hunčárovou zo Sniny skončili v oblasti Stred na 1. mieste a vo finálovom turnaji získali bronzové medaily.

Dievčatám patrí vďaka za odvedené výkony, a poďakovanie za reprezentáciu Novoti.


Galéria k článkuna ľavo Ivana Jakubjaková na pravo Laura Mikolajčíková


na ľavo Barbora Dopaterová na pravo Martina Dopaterová


zprava 1 Hunčárová Veronika 2 Veselovská Zuzana


na ľavo Zuzana Veselovská na pravo veronika hunčárováŠtefan Kolenčík, kolencik@novot.sk
Stiahnute z Novoť - Nezávislý informačný portál