Výsledky 12 kola futbalových súťaží

Novoť - Výsledky 12 kola futbalových súťaží. (pridane video)


Výsledky I.trieda  dospelí 12 kolo

O.Podzámok

Dlhá

1:1

Breza

Rabča

2:3

Zubrohlava

Klin

0:0

Novoť

Žaškov

3:2

Medzibrodie

Sihelné

2:0

O.Polhora

Zuberec

0:1

Nižná

Lokca

1:0

 

 

Umiestnenie

Družstvo

Zápasy

Výhra

Remíza

Prehra

Skóre

Body

1.

Zubrohlava

12

8

3

1

18:10

27

2.

Novoť

12

7

3

2

41:20

24

3.

Žaškov

12

6

3

2

28:15

21

4.

Or.Podzámok

12

6

2

4

29:16

20

5.

Nižná

12

5

5

2

23:13

20

6.

Or.Polhora

12

6

1

5

18:16

19

7.

Medzibrodie

12

6

0

6

20:23

18

8.

Zuberec

12

5

0

7

18:22

15

9.

Klin

12

4

3

5

19:24

15

10.

Dlhá

12

4

3

5

14:22

15

11.

Breza

12

5

0

7

17:27

15

12.

Rabča

12

4

2

6

20:29

14

13.

Sihelné

12

3

1

8

14:19

10

14.

Lokca

12

2

0

10

10:34

6

 

 

I.trieda  dospelí 28.10.2012 13 kolo o 14.00

Lokca

O.Podzámok

Melicherčík

Kozáčik

Mensár

Zuberec

Nižná

Mi.Gregorec

Svitek

Bakaľa

Sihelné

O.Polhora

M.Jančo

Železňák

Janček

Žaškov

Medzibrodie

Bajdich

Kvietok

Masarovič

Klin

Novoť

Badár

Capko

Frančák

Rabča

Zubrohlava

Baranček

Kubolek

Šveda

Dlhá

Breza

Kohár

Duraj

Gnida

 

Výsledky I.tr. dorast 21.10.2012 12 kolo

Liesek

Chlebnice

1:2

Vavrečka

Zázrivá

4:0

Zubrohlava

Klin

2:4

Novoť

Habovka

3:3

Babín

Bobrov

5:2

O.Lesná

Breza

0:1

Nižná

Lokca

5:3


Umiestnenie

Družstvo

Zápasy

Výhra

Remíza

Prehra

Skóre

Body

1.

Vavrečka

12

10

1

1

46:9

31

2.

Chlebnice

12

9

1

2

42:12

28

3.

Liesek

12

8

2

2

37:13

26

4.

Novoť

12

7

3

2

36:20

24

5.

Breza

12

8

0

4

31:24

24

6.

Nižná

12

7

2

3

43:26

23

7.

Klin

12

5

2

5

32:29

17

8.

Zázrivá

12

4

3

5

19:29

15

9.

Or. Lesná

12

4

2

6

20:16

14

10.

Lokca

12

3

1

8

17:31

10

11.

Babín

12

2

2

8

15:37

8

12.

Zubrohlava

12

2

1

9

11:41

7

13.

Habovka

12

2

1

9

16:44

7

14.

Bobrov

12

1

3

8

16:50

6

 

 

I.tr. dorast 28.10.2012 13 kolo

11.30

Lokca

Liesek

Kozáčik

Melicherčík

Mensár

27.10./14.00

Breza

Nižná

Balák

Vajdiar

 

11.30

Bobrov

O.Lesná

SsFZ

SsFZ

 

27.10./14.00

Habovka

Babín

Loffay

Kohár

Lepáčková

11.30

Klin

Novoť

Frančák

Capko

Badár

14.00

Zázrivá

Zubrohlava

Volf

Š.Ďubek

 

11.30

Chlebnice

Vavrečka

Gnida

Kohár

 

 

 

 

 

Tabuľka I.tr.st. žiaci 

 

Umiestnenie

Družstvo

Zápasy

Výhra

Remíza

Prehra

Skóre

Body

1.

Nižná

11

9

2

0

45:8

28

2.

Zubrohlava

11

8

2

1

37:12

26

3.

Zázrivá

11

7

2

2

32:22

23

4.

Mútne

11

7

1

3

46:10

22

5.

Krivá

11

7

1

3

23:12

22

6.

Novoť

11

7

0

4

33:15

21

7.

Babín

11

4

1

6

17:28

13

8.

Zuberec

11

4

0

7

18:42

12

9.

Krušetnica

11

3

1

7

22:45

10

10.

Hruštín

11

3

0

8

14:30

9

11.

Sihelné

11

2

0

9

13:47

6

12.

Lokca

11

0

0

11

5:34

0

 

 



Peter Buľák, peterbulak@azet.sk
Stiahnute z Novoť - Nezávislý informačný portál