Kadetky bez víťazstva

Novoť - Súťaž vo volejbale kadetiek pokračovala 2. a 3. kolom. Najskôr naše dievčatá privítali doma Námestovo a túto nedeľu cestovali do Tvrdošína.


Súťaž vo volejbale kadetiek pokračovala 2. a 3. kolom. Najskôr naše dievčatá privítali doma Námestovo a túto nedeľu cestovali do Tvrdošína. Obe tieto družstvá hrajú v súťaži aj s juniorkami a preto sa tieto výsledky do konečnej tabuľky nezarátavajú. Výsledky : Novoť- Námestovo 0:3 (-9,-16,-13) a 0:3 (-16,-7,-22) ; Tvrdošín- Novoť 3:0 (23,15,18) a 3:0 (18,23,20)

Zápasy s Námestovom mali jednoznačný priebeh, naše súperky využili svoje skúsenosti a opierali sa o hru starších hráčok. Najvyrovnanejší bol posledný set, v ktorom predviedli Novoťanky dobrú hru. Zápasy s Tvrdošínom vyznievajú tiež jednoznačne v prospech domácich , ale okrem druhého setu v prvom zápase boli všetky sety vyrovnané a rozhodlo sa v koncovkách. V nich naše dievčatá stratili koncentráciu a aj keď vyhrávali , nedokázali uhrať rozhodujúce lopty. Zaostávali sme v prihrávke a hre v poli.

Ďalšie zápasy sa odohrajú v Novoti túto nedeľu 30.10 o 10. hodine s Liptovským Hrádkom.

Ľuboš Paták

Stanislav Mikolajčík, stanislav@novot.sk
Stiahnute z Novoť - Nezávislý informačný portál