Volejbalistky skončili na krásnom 4. mieste

Novoť - V nedeľu skončila volejbalová súťaž kadetiek záverečným kolom. Naše dievčatá hrali na domácej palubovke s rovesníčkami z Banskej Bystrice 3:1 /21,23,-21,23/ a 0:3 /-21,-15,-16/. V článku uverejňujeme fotografiu úspešných volejbalistiek.


Naše dievčatá na domácej pôde boli favoritkami a mohli ešte zabojovať o celkové tretie miesto, to by ale Krupina musela doma prehrať s predposledným Zvolenom a my naplno bodovať, i keď Zvolen v prvom zápase nemal k víťazstvu ďaleko a prehral v Krupine 3:2 a 3:0. Žilina prekvapujúce prehrala jeden zápas doma s L. Hrádkom 0:3, druhý, ale vyhrala 3:2 , bola počas celej súťaže najlepšia a zaslúžene v oblastných majstrovstvách zvíťazila. Námestovo v Martine nechytilo ani set, prehralo dva krát 3:0 a skončilo na poslednom mieste. Hnúšťa vyhrala v Žiari nad Hronom 0:3,0:3.
Naše dievčatá teda aj naďalej šíria dobré meno Novoťského volejbalu, no sezóna pre ne ešte celkom neskončila nakoľko už v tuto sobotu cestujú kadetky na medzinárodný turnaj do Andrychowa v Poľsku a žiačky sa tiež v sobotu zúčastnia bohato obsadeného volejbalového turnaja v Ujszolach. Držme našim úspešným dievčatám palce.


Pre zväčšenie klikni na fotoŠtefan Kolenčík, kolencik@novot.sk
Stiahnute z Novoť - Nezávislý informačný portál