Stolnotenisový turnaj seniorov

NOVOŤ - Život sa neskladá z veľkých obetí a povinností, ale z maličkosti, a ak ich zakaždým sprevádza úsmev a láskavosť, získavajú si srdce navždy. (Sir Humphry Davy)


Domov dôchodcov a domov sociálnych služieb pre dospelých Čadca – Žiarec usporiadal 11.septembra 2009 I. ročník Stolnotenisového turnaja seniorov. Zúčastnili sa ho klienti viacerých zariadení. DD a DSS Novoť reprezentovali Emília Černáková a Vladimír Vangel, ktorý v silnej konkurencii obsadil pekné tretie miesto.
„Z dosiahnutého športového úspechu mám veľkú radosť , ktorá pretrváva ešte aj dnes“ rozpráva pán Vangel . Jeho úspech mu bude pripomínať nie len pekný pohár a diplom, ale aj pingpongová súprava, ktorú dostal ako zaslúženú odmenu.
Jedinou ženou, ktorá sa turnaja zúčastnila bola pani Emília Černáková. Aj ona sa teší z účasti na turnaji a želala by si, aby sa v budúcnosti takéhoto športového podujatia zúčastnilo viac žien.
„Táto športová akcia nám pomohla načerpať nové sily, stretnúť klientov z iných zariadení , ale aj nadviazať nové priateľstva“ zhodli sa obaja zúčastnení . Rovnako obaja oceňujú organizáciu celého podujatia a tešia sa na ďalší ročník.

Galéria k článku


0042


0043


0044


0045


0046


0047


0048


0049


0050

ZPS a DSS Novoť, ddnovot@vuczilina.sk
Stiahnute z Novoť - Nezávislý informačný portál