Hatrick Tomáša Holleho

NOVOŤ - Rabča 0(0) : Novoť 4(1).


Góly: T. Hollý 3, Ľ. Mikolajčík
V prvom polčase sa hral vyrovnaný futbal prevažne medzi šestnástkami. Hostia sa však lepšie prispôsobili ťažkému terénu, keď boli rýchlejší a technickejší. Dokázali to v 13. minúte, keď po chybe domácej obrany a brankára otvoril skóre Tomáš Hollý. Najväčšiu šancu domácich mal v 23. minúte Tomáš Pajta, no jeho strelu smerujúcu do prázdnej brány odkopol obranca hostí z bránkovej čiary.
Druhý polčas začali domáci náporom s cieľom vyrovnať, no chýbalo im viac šťastia v koncovke, keď väčšina ich striel smerovala mimo brány Novote. Nedáš - dostaneš sa tak potvrdilo v 75. min., keď po rýchlom protiútoku skóroval znovu Tomáš Hollý. Domáci sa po tomto góle už nezmohli na záverečný nápor. Naopak boli to hostia, ktorí gólmi Ľubomíra Mikolajčíka v 80. min. a Tomáša Hollého v 90. minúte dovŕšili pohromu pre Rabču. Tá po tejto prehre bude mať čo robiť, aby zotrvala v súťaži, keďže nasledujúce tri zápasy odohrá na súperových ihriskách.

ZIACI SPOKOJNY S BODOM-kedze remizovali na pode Zubrohlavy Goly:P.Jašica 2 DORAST zas len s bodom odchadzal s travnika Vavrecky kde uhrali len na remizu 2:2.


5ulilinko, 5ulilinko@azet.sk
Stiahnute z Novoť - Nezávislý informačný portál