Roman Vrabček vysmečoval Košičanov

NOVOŤ - Novoťania privítali na svojej palubovke volejbalistov z Košíc – Šace a presvedčivo zvíťazili 3:1 a 3:0, a v tabuľke si polepšili o jedno miesto, priebežne sú na 6. mieste.


Do Novote pricestovalo veľmi mladé družstvo volejbalistov s veľkým elánom hrať kvalitný volejbal, tešili sa z každého získaného bodu. Bodovali len v prvom sete. ktorý vyhrali 23:25. V druhom a treťom sete naši jasne zvíťazili 25:12, vo štvrtom 25:15 a celý zápas 3:1.
V druhom zápase opäť Novoťania hrali sústredene a svojimi plachtiacimi podaniami robili problémy súperovi. V prvom sete zvíťazili 25:14. V druhom sete sme prehrávali už 3:8 a stále sme doťahovali súperov náskok tento sa podarilo vyrovnať až za stavu 17:17 a set sme vyhrali 25:18. Tretí set bol najvyrovnanejší a tu sa prejavila skúsenosť Romana Vrabčeka, ktorý svojimi nechytateľnými smečmi presvedčil hostí že keď mu to „ide“ tak sa ťažko v Novoti vyhráva. Set sme vyhrali pomerne tesne 25:22, ale treba pochváliť aj hráčov z lavičky, ktorí nezaostali sa výborne hrajúcim kolektívom.
Skončila prvá časť I. ligy a na budúci týždeň začína odveta, my cestujeme do Detvy, ktorá je na poslednom mieste v tabuľke, ale keby dnes porazila Sobrance pomohla by nám sa opäť dostať v tabuľke na 5. miesto.
Ďalšie výsledky:
Spišská Bela – Revúca 3:1, 2:3, Detva - Sobrance 3:2, 1:3, Dubová - Hriňová 0.3 a 0:3
Vranov – Bardejov – 3:0 a 3:1.Štefan Kolenčík, kolencik@novot.sk
Stiahnute z Novoť - Nezávislý informačný portál