Novoťania na Revúcu nestačili

NOVOŤ - V sobotu pokračovalo ďalšie kolo I. volejbalovej ligy. Novoťanom sa na domácej pôde nedarilo a prehrali oba zápasy a to rovnakým výsledkom 1:3. Novoť po tomto kole je na 5. mieste. V nedeľu 11. novembra cestujeme do Bardejova.


Novoťania nastúpili v osvedčenej zostave a po prvom sete sa zdalo že bývalému extraligistovi budú vyrovnaným súperom, keď vyhrali 25:20. V druhom sete sa hostia spamätali a presvedčivo zvíťazili 25:10, Tretí a štvrtý set bol pomerne vyrovnaný a výsledky oboch setov 22:25 mali byť povzbudením pre domácich, že so zdatným súperom by sa dal uhrať dobrý výsledok aspoň v druhom zápase, ale domácim sa hra nedarila, nedarilo sa im blokovať skúsených hráčov Revúcej a len veľmi ťažko prerážali výborne bloky súpera. Výsledky druhého zápasu: 19:25, 18:25, 25:22 a 17:25. Celý zápas sa hral v príjemnej športovej atmosfére ku ktorej prispeli domáce i hosťujúce družstvo a ich fanúšikovia.
Naši volejbalisti v budúcom kole hrajú na palubovke Bardejova, ktorý doposiaľ vyhral len dva zápasy, ale zajtra hrá o body v Sobranciach. Ak chceme uspieť musíme zlepšiť herný proces a musíme hrať lepšie ako dnes. Ostatné výsledky: Dubová, Nemecká - Vranov 0:3 a 1:3, Sobrance - Bardejov 3:0 a 3:1, Detva - Spišská Belá 0:3, 1:3, Hriňová - Šaca 3:0, 3:0

Štefan Kolenčík, kolencik@novot.sk
Stiahnute z Novoť - Nezávislý informačný portál