Cenné body z ihrísk súperov

NOVOŤ - V túto nedeľu všetky futbalové družstva hrali na súperových ihriskách a priviezli si veľmi cenné body.


Vyrovnaný zápas sa očakával najmä v Bobrove, kde išlo o prestíž v tabuľke a naši zahrali veľmi dobre, mali na víťazstvo, ale každý bod z ihriska súpera sa cení dvojnásobne. Za domácich skóroval Stoklasa a za hostí si streleckú bilanciu opäť vylepšil Ľ. Jašica. O prekvapenie na ihriskách súperov sa postarali aj naši mládežníci, keď družstvo dorastencov i žiakov „prinieslo“ v nedeľu plný počet bodov.
Výsledky:
Muži: Bobrov – Novoť 1:1
Dorastenci: Lokca – Novoť 0:3
Žiaci: Or. Podzámok – Novoť 0:3
Najlepší strelci: Ľ. Jašica 3, Hollý 1

Program budúceho kola:
Pozor: I. trieda dospelých pokračuje predohrávkou 15. kola už v piatok 31. augusta a naši dospelí futbalisti zohrajú o 16,oo hod. zápas na domácej pôde s Or. Podzámkom, ktorý v nedeľu nehral a opäť pôjde o prestíž v tabuľke nakoľko je tesne v tabuľke „nad nami“/R: Masarovič, Callo, Pobeha/.
Nedeľa 2. septembra 2007:
Žiaci: Novoť – Bobrov (11:30) – súperi z Bobrova by naším žiakom nemali robiť problémy, a ak zvíťazia, upevnia si pozíciu v prvej častí tabuľky
Dorast: Novoť – Hruštín (13:00) – Hruštín síce vyhral v poslednom kole s Podbieľom 2:0, ale sme doma mali by sme vyhrať, čo ak Dlhá v sobotu prehrá v Párnici.
Dospeli: Novoť – Podbiel (15:30) – rozhoduje Kosmeľ Volf, Kubolek a Podbielu sa nedarí, prehral na domácej pôde s Or. Veselým, musíme využiť príležitosť, skoncentrovať sa na bývalého „ligistu“ a vyhrať, lebo prídu aj ťažšie zápasy.

Štefan Kolenčík, kolencik@novot.sk
Stiahnute z Novoť - Nezávislý informačný portál