Víťazom COOP GULIČKY 2007 Patrik Makúch

NOVOŤ - Výbor členskej základne COOP JEDNOTA Novoť usporiadal prvý ročník tohoto podujatia symbolicky 27. júna, v Deň boja proti zneužívaniu drog, aby deťom ukázali ako sa dá zaujímavo využívať voľný čas.


Súťaž organizoval Výbor členskej základne COOP JEDNOTY v obci, aby seniori naučili vnúčatá hrať guličky a dokázali deťom že sa dá tráviť voľný čas aj zaujímavým spôsobom a to najstaršou hrou v histórii. Prvého ročníka sa zúčastnilo vyše 80 žiakov školy. Najviac účastníkov bolo v prvej kategórii žiakov prvého a druhého ročníka, kde bola najskôr súťaž o majstra ročníka.

Medzi prvákmi zvíťazil Benjamín Mikolajčík z I. A triedy
najlepším druhákom bol Tadeáš Kondela z II. A.

Poradie v prvej kategórii ( 40 súťažiacich /15 dievčat/)
1. Tadeáš Kondela /II. A/
2. Adam Jašica /II. A/
3. Benjamín Mikolajčík /I. A/
4. Patrik Kolenčík /II. B/.

Druhá kategória - mladší žiaci
1. Patrik Veselovský /IV.B/
2. Mário Michalides /III. A/
3. Štefan Jakubják /III. B/
4. Jozef Franek /V. B/.

Poradie starších žiakov:
1. Erík Veselovský /VII. C/
2. Patrik Makuch /VII. B/
3. Ľuboš Kuhejda /VII. B/
4. Lukáš Vlčák /VII.C/.

Vo finále o majstra školy, ktorého sa zúčastnili prví štyria z každej kategórie zvíťazil Patrik Makuch, ktorý si prebral od predsedu VČZ p. Štefana Kolenčíka víťazný pohár COOP GULIČKA 2007. Prví štyria v každej kategórii boli odmenení vecnými cenami a medailami, ktoré do súťaže venovala firma RADASTA s. r. o /p. Anton Bulák/ Novoť a postúpili na majstrovstva obce, ktoré sa uskutočnia dňa 7. júla 2007 o 13,00 hod. ako sprievodne podujatie II. ročníka Novoťskej hrudky.

Galéria k článkuŠtefan Kolenčík, kolencik@novot.sk
Stiahnute z Novoť - Nezávislý informačný portál