Slávnosť prvého sv. prijímania

NOVOŤ - V nádhernú, slnečnú nedeľu 13.mája, v deň 90-tého výročia Fatimských zjavení sa v našej farnosti konala slávnosť prvého svätého prijímania.


Päťdesiatosem tretiakov v sprievode rodičov a za hlaholu zvonov vstúpilo do nádherne vyzdobeného kostola s pripravenou zvonicou ovešanou malými zvončekmi. Zvon bol totižto tohtoročným symbolom tejto slávnosti a každý z prvoprijímajúcich si jeden odniesol na pamiatku.

V spolupráci s firmou Sestrenek, ktorá zabezpečovala videozáznam a fotografovanie sme pripravili samostatnú webovú stránku so všetkými fotografiami zo slávnosti. Súčasne s touto prezentáciou na internete bude aj možnosť objednať si fotografie elektronickou poštou. Všetky potrebné informácie a pokyny budú súčasťou tejto novej stránky. Z pochopiteľných príčin však bude prístup na túto stránku chránený heslom, ktoré dostanú prvoprijímajúci zajtra od svojich triednych učiteľov.

Fotografie budú prístupné po zadaní prístupového hesla na webovej stránke
prijimanie.novot.sk. Objednávky fotografií budeme priíjímať na emailovej adrese prijimanie@novot.sk. V prípade akýchkoľvek nejasností po prečítaní pokynov na prijimanie.novot.sk nás môžete kedykoľvek elektronicky kontaktovať na emailovej adrese informacny_portal@novot.sk.


Galéria k článkuStanislav Mikolajčík, stanislav@novot.sk
Stiahnute z Novoť - Nezávislý informačný portál