Novoť pred odvetami na špici tabuľky

NOVOŤ - Volejbalisti Novote potvrdili svoje prvenstvo v tabuľke dvoma víťazstvami na domácej palubovke. Po jesennej časti tak zaslúžene vedú v tabuľke II. Ligy s jedinou prehrou.


2. liga muži

1. zápas
ŠK Novoť - Tlmače 3:0 (23, 12, 22)

2. zápas
ŠK Novoť - Tlmače 3:2 (-23, 13, -20, 10, 10)

Zostava našich:
Novote: M. Klimčík, J. Paták, J. Kacko, R. Pánik, M. Gejdoš, J.Smolár, J. Jašica, L. Veselovský, J. Furdek, J. Šebo, R. Vrabček, J. Kuchťák.
V Novoti sa hral výborný a zaujímavý volejbal. V prvom zápase bol len druhý set jasnou záležitosťou domácich.V 1. a 3. sete hostia dobrou hrou prinútili Oravcov hrať naplno. Bojovalo sa o každú loptu.Koncovky týchto dvoch setov však lepšie zvládli Novoťania a zaslúžene vyhrali siedmy zápas po sebe bez straty setu 3:0. Druhý zápas bol dramatickejší. Domáci nastúpili v pozmenej zostave a najmä v druhom sete hrali výborne. Tretí set sa im však nevydaril. Do 4. setu nastúpili domáci v plnej sile, zablokovali takmer každý útok súpera a výborne útočili. Obraz hry sa nezmenil ani v tajbrejku. Na poste smečiara podal vynikajúci výkon Roman Vrabček a má veľkú zásluhu na víťazstve Novote. Prvá časť súťaže sa skončila a odvety začnú Novoťania 4. marca 2007 na horúcej pôde druhého družstva tabuľky Piešťan. Novoť stále vedie tabuľku, keď z 12 zápasov vyhrala 11 a má pomer setov 34:9.Ján Mikolajčík, miki1@post.sk
Stiahnute z Novoť - Nezávislý informačný portál