V Lesnej oslavovali postup, Novoť tretia

Vasiľov - Naši futbalisti sa ujali vedenia vo Vasiľove už v 10. minúte, keď sa v neprehľadnej situácií najlepšie zorientoval Mikolajčík. Domácim sa podarilo vyrovnať v 31. minúte zásluhou jedenástky. Osem minút pred koncom zabezpečil našim tri body za tesné víťazstvo 2:1 Dušan Prokop. Dorastenci remizovali v Kline 1:1 a žiaci rozstrieľali doma Zázrivú 5:1 gólmi Závoďančíka, Zemana, Durčáka, Hollého a Subjaka.

Futbal - 2. trieda

SKUPINA A

Oravská Lesná v skupine A vysoko zvíťazila nad Brezou a zabezpečila si tým postup do 1. triedy. Bolo to zároveň jediné víťazstvo domácich dosiahnuté na ihrisku v tejto skupine. Lomná získala síce tri body, ale len preto, že Hruštín na zápas nepricestoval. Beňadovo a Vasiľov doma prehrali.

Or. Lesná - Breza 5:0 (2:0)

Domáci mali raketový nástup do zápasu a v 10. min už vyhrávali 2:0. Najskôr Jaroslav Brňák preloboval hosťujúceho brankára a bolo 1:0. Potom brankár Brezy len vyrazil priamy kop a Michal Mazúch po druhýkrát poslal loptu do hosťujúcej siete. Od tohto momentu sa hra vyrovnala, ale Breza si nedokázala vytvoriť vážnejšiu gólovú príležitosť. V 50. min po krížnej prihrávke pridal tretí gól Lesnej Milan Noga a ako štvrtý sa za domácich do streleckej listiny zapísal Adrián Krivulčík strelou z priameho kopu. Na konečných 5:0 pre Oravskú Lesnú upravil po peknej akcii Milan Noga, a tak domáci mohli začať oslavovať postup do najvyššej oravskej futbalovej súťaže.

Beňadovo - Zákamenné 0:3 (0:2)

V prvom polčase mali viac z hry hosťujúci futbalisti. Domáci si vypracovali len jednu gólovú príležitosť, ale Babečka sám pred brankárom Zákamenného trafil len gólmana hostí. Prvý gól zápasu padol v 20. min, keď po centri z pravej strany Róbert Florek hlavou rozvlnil domácu sieť. O desať minút neskôr Jozef Chmeľ po samostatnej akcii upravil na 0:2. Po zmene strán sa obraz hry zmenil, domáci hru vyrovnali a vytvorili si aj niekoľko dobrých streleckých príležitostí, ktoré však Pepucha ani Motýľ nedokázali zúžitkovať. A tak v druhom polčase padol gól opäť len do domácej brány, keď päť minút pred záverečným hvizdom rozhodcu strelu Vladimíra Vojtašáka nešťastne tečoval do vlastnej siete domáci stopér.

Vasiľov - Novoť 1:2 (1:1)

Hostia sa ujali vedenia v 10. min, keď sa v neprehľadnej situácii najlepšie zorientoval Mikolajčík a bolo 0:1. Domácim sa podarilo vyrovnať v 31. min, keď hostia faulovali v šestnástke a jedenástku bezpečne premenil Miroslav Jurky. V druhom polčase sa Vasiľov snažil strhnúť víťazstvo na svoju stranu. Najmä v posledných pätnástich minútach mali domáci viacero dobrých gólových príležitostí, ale hosťujúci brankár mal svoj deň a za svoj chrbát už nepustil ani jednu loptu. Naopak Vasiľov odohral smolný zápas, keď osem minút pred koncom zápasu sa v skrumáži najlepšie zorientoval Dušan Prokop a zabezpečil Novoti tri body za tesné víťazstvo.

Lomná - Hruštín 3:0