Linky :  | Oranet - Wifi sieť | Agropenzión | MY Oravské noviny | Orava | Oravská knižnica | Oravská galéria | Stránky hornooravských obcí
  
 Hlavna stranka | Registracia | Hladat | Galeria | Download | Neprihlaseny uzivatel  //Utorok, 7. aprila 2020 

    Rozlosovanie stolnotenisovej miniligy

Novoť - Po roku opäť začína stolnotenisová miniliga. Prinášame rozlosovanie.

Do štvrťfinále postupuje osem najlepších družstiev.
V zápasoch play off v prípade remízy a rovnosti setov o postupujúcom rozhodne lepšie postavenie v tabuľke.

1.kolo - 25.11.12:
13:00 DSS-Barzav (Hrá sa v ZPS)
13:00 Medvede-Nitra
14:00 KVN-Žiaci
15:00 Zimnicová-Bar
16:00 Emilio-Krokodíl
17:00 Colorspol-B3

2.kolo - 02.12.12:
13:00 DSS-B3 (Hrá sa v ZPS)
13:00 Krokodíl-Color
14:00 Barzav-Medvede
15:00 Žiaci-Zimnicová
16:00 Nitra-KVN
17:00 Bar-Emilio

3.kolo - 09.12.12:
13:00 DSS-Medved (Hrá sa v ZPS)
13:00 KVN-Barzav
14:00 Zimnicová-Nitra
15:00 Emilio-Žiaci
16:00 Colorspol-Bar
17:00 B3-Krokodíl
4.kolo - 16.12.12:
13:00 DSS-Krokodíl(Hrá sa v ZPS)
13:00 Medvede-KVN
14:00 Žiaci-Colorspol
15:00 Nitra-Emilio
16:00 Barzav-Zimnicová
17:00 Bar-B3

Vianočná prestávka

5.kolo - 06.01.13:
13:00 DSS-KVN(Hrá sa v ZPS)
13:00 Zimnicová-Medvede
14:00 Barzav-Emilio
15:00 Colorspol-Nitra
16:00 B3-Žiaci
17:00 Krokodíl-Bar

6.kolo - 13.01.13:
13:00 DSS-Bar(Hrá sa v ZPS)
13:00 Žiaci-Krokodíl
14:00 Nitra-B3
15:00 Barzav-Colorspol
16:00 Medvede-Emilio
17:00 KVN-Zimnicová

7.kolo - 20.01.13:
13:00 DSS-Zimnicová(Hrá sa v ZPS)
13:00 Emilio-KVN
14:00 Colorspol-Medvede
15:00 B3-Barzav
16:00 Krokodíl-Nitra
17:00 Bar-Žiaci

8.kolo - 27.01.13:
13:00 DSS-Žiaci(Hrá sa v ZPS)
13:00 Barzav-Krokodíl
14:00 Medvede-B3
15:00 KVN-Colorspol
16:00 Emilio-Zimnicová
17:00 Bar-Nitra

9.kolo - 03.02.13:
13:00 DSS-Emilio(Hrá sa v ZPS)
13:00 Colorspol-Zimnicová
14:00 B3-KVN
15:00 Krokodíl-Medvede
16:00 Žiaci-Nitra
17:00 Bar-Barzav

10.kolo - 10.02.13:
13:00 DSS-Nitra(Hrá sa v ZPS)
13:00 Barzav-Žiaci
14:00 KVN-Krokodíl
15:00 Zimnicová-B3
16:00 Emilio-Colorspol
17:00 Bar-Medvede

11. kolo - 17.02.13:
13:00 DSS-Colorspol(Hrá sa v ZPS)
13:00 B3-Emilio
14:00 Krokodíl-Zimnicová
15:00 Žiaci-Medvede
16:00 Nitra-Barzav
17:00 Bar-KVN


3.3.2013 - Štvrťfinále
10.3.2013 - Semifinále, Finále



Autor : Juraj Jakubjak, citane 2250x
Hodnotenie :    |  Streda, 21. novembra 2012


Vase hodnotenie :   horsie  lepsie
Prihlasenie
Login:
Heslo:

Hladat
 
v clankoch
v novinkach
v hlavnom menu

Najcitanejsie
Fašiangy aj v materskej škole

Nebezpečenstvo pri zbere húb

Novotská hrudka - výsledky, foto i odborný komentár

Vzácni hostia na Novotských furmanských dňoch

III. ročník Novotských furmanských dní

Info
Nase stranky si prave cita 761 citatelov, z toho je 0 zaregistrovanych

Sponzoring
Domenu www.novot.sk sponzoruje:





Copyright © 2005-2019 Ing. Rastislav Kovalčík. Technická podpora : www.oranet.sk
Powered by DEV web management system



      
DWMS13ACL