Linky :  | Oranet - Wifi sieť | Agropenzión | MY Oravské noviny | Orava | Oravská knižnica | Oravská galéria | Stránky hornooravských obcí

Hlavna stranka | Registracia | Hladat | Galeria | Download | Neprihlaseny uzivatel  //Piatok, 12. jula 2024

Premiéra v I. triede sa vydarila

NOVOŤ - Úvodný zápas sezóny sa nevydaril našim žiakom, ktorí podľahli Podbieľu. Lepšie si počínali muži, ktorí v prvom zápase v I. triede uhrali bod. Dorastenci mali v prvom kole voľno.

Žiaci začínali zápasom s Podbieľom, ktorý v predchádzajúcej sezóne skončil na poslednom mieste, no aj tento "papierovo" slabší súper bol nad ich sily a hladko mu podľahli.

Novoť - Podbieľ 0:2

Dorastenci mali v prvom kole voľno.

Muži privítali doma Párnicu, mužstvo predstavujúce priemer I. triedy. Začiatok zápasu v novej súťaži sa našim vydaril, keď sa ujali vedenia gólom Miroslava Mikolajčíka, no v prvom polčase to bolo z ich strany všetko a tak do prestávky prehrávali 1:2. Do druhého polčasu išli naši s jasným cieľom, vyrovnať jednogólové manko. To sa im podarilo, keď súper dohrával s desiatimi hráčmi. Šťastným strelcom vyrovnávajúceho gólu bol M. Krišš.

Novoť - Párnica 2:2 (1:2)
Góly našich: M. Mikolajčík, Krišš.