Linky :  | Oranet - Wifi sieť | Agropenzión | MY Oravské noviny | Orava | Oravská knižnica | Oravská galéria | Stránky hornooravských obcí
  
 Hlavna stranka | Registracia | Hladat | Galeria | Download | Neprihlaseny uzivatel  //Piatok, 12. jula 2024 

    V rebríčku najlepších oravských stolnotenisových hráčov šiesti hráči Novote

Orava - Oravské stolnotenisové súťaže sa už naplno rozbehli. Do sezóny 2005/2006 sa opäť prihlásilo viac družstiev ako vlani. V minulom ročníku štartovalo vo všetkých stolnotenisových súťažiach celkom 40 oravských družstiev mužov. Z nich vám prinášame aktuálny rebríček 200 najlepších oravských hráčov.

Stolnotenisový rebríček oravských hráčov za rok 2005

1. Tibor Bednár, Tvrd./ Nižná

2. Michal Šlesar, Tvrd./ Nižná

3. Zdeno Drbiak, Tvrd./ Nižná

4. Roman Belopotočan, Tvrd./ Nižná

5.Tomáš Šlesar, Tvrd./ Nižná

6. Ján Buczacki, Tvrd./ Nižná

7. Michal Belopotočan, Tvrd./ Nižná

8. Ján Argaláš, Tvrd./ Nižná

9. František Kováč, Istebné

10. Peter Šimalčík, Tvrd./ Nižná

11. Jozef Žuffa, Krušetnica

12. Vladimír Žuffa, Krušetnica

13. Miloš Žuffa, Tvrd./ Nižná

14. Juraj Jonák, Istebné

15. Radovan Bugan, D. Kubín

16. Michal Zdražila, D. Kubín

17. Pavol Grobarčík, Istebné

18. Juraj Kuboš, Tvrd./ Nižná

19. Ľubomír Jakubovič, Tvrd./ Nižná

20. Alojz Vidiečan, Tvrd./ Nižná

21. Ján Jakubů, Istebné

22. Adam Záň, D. Kubín

23. Jozef Vengrín, D. Kubín

24. Jozef Kozák, Istebné

25. Anton Burdel, Krušetnica

26. Jozef Pišoja, D. Kubín

27. Pavol Kolenčík, Krušetnica

28. Igor Janckulík, Krušetnica

29. Peter Farský, Novoť

30. Milan Jašica, Hruštín

31. Ervín Dedinský, Novoť

32. Ján Zaťka, D. Kubín

33. Dávid Zboroň, Novoť

34. František Ptáčin, Námestovo

35. Jozef Náhly, Námestovo

36. Jaroslav Kačník, Veličná

37. Venanc Maretta, Bziny

38. Ivan Galčík, Námestovo

39. Ján Veselovský, Mútne

40. Milan Vicáň, Veličná

41. Cyril Krkoška, Bziny

42. David Svrčina, D. Kubín

43. Rudolf Migra, Námestovo

44. Ján Repôň, Krušetnica

45. Július Sitár, Veličná

46. Ján Kudiak, Námestovo

47. Jozef Betík, Novoť

48. Rudolf Jaňák, Námestovo

49. Marek Paško, Hruštín

50. Martin Durčák, Breza

51. Július Topoľský, Námestovo

52. Ján Žuffa, Krušetnica

53. Anton Kolenčík, Námestovo

54. Igor Matejčík, Breza

55. Ján Šeliga, Hruštín

56. Martin Ondruš, D. Kubín

57. Ján Žilinec, Hruštín

58. František Piták, Námestovo

59. Miroslav Gužík, Bobrov

60. Ivan Hládek, Breza

61. Igor Palider, Bobrov

62. Ján Beňuš, Bziny

63. Ján Hablák, Mútne

64. Juraj Šeliga, Hruštín

65. Tomáš Belvončík, Bobrov

66. Marián Veselovský, Mútne

67. Peter Beňuš, Bziny

68. Stanislav Veselovský, Mútne

69. Ľubomír Gluštík, Námestovo

70. Andrej Kolenčík, Krušetnica

71. Štefan Veselovský st., Mútne

72. Jozef Hládek, Breza

73. Ladislav Sitárik, Krušetnica

74. Jaroslav Kutlík, D. Kubín

75. Margita Brtošová, Bziny

76. Veronika Kleňová, D. Kubín

77. Denis Ligas, D. Kubín

78. Štefan Jašica, Novoť

79. Ján Martauz, Bobrov

80. Zdeno Noždák, Breza

81. Lídia Zaťková, Bziny

82. Jozef Kubaš, Breza

83. Augustín Janeček, Krušetnica

84. Jaroslav Janidžár, Babín

85. Viktor Kormaňák, Novoť

86. Michal Barčák, Bobrov

87. Stanislav Rončák, Krušetnica

88. Jozef Volček, Námestovo-stred

89. Jozef Kurčina, Babín

90. Ján Šeliga ml., Hruštín

91. Milan Laššák, Or. Lesná

92. Ladislav Tomáň, S. Dubová

93. Jozef Mišánik, Hruštín

94. Juraj Migra, Námestovo

95. Dušan Kolenčík, Or. Lesná

96. Ivan Bódi, TJ D. Kubín

97. Anton Gluštík, Námestovo

98. Milan Murín, Or. Lesná

99. V. Mušák, Námestovo-stred

100. Ján Zaťka ml., Veličná

101. Anton Borovka, Námestovo-stred

102. Jozef Grofčík, Hruštín

103. Jozef Graňák, Námestovo-stred

104. Dušan Oršuliak, S. Dubová

105. Ivan Srogončík, Or. Lesná

106. J. Zrnčík, S. Dubová

107. David Grofčík, Or. Lesná

108. Juraj Veselovský, Mútne

109. D. Romaňák, Breza

110. Štefan Traj, Mútne

111. D. Romaňák, Breza

112. Zdeno Bartoš, Lokca

113. Rudolf Kapičák, Mútne

114. Ján Náhly, Bobrov

115. František Troják, Hruštín

116. Peter Novák, Námestovo-stred

117. Ján Veselovský st., Bziny

118. Juraj Náhly, Bobrov

119. Milan Kapičák, Mútne

120. Jozef Maťovčík, Breza

121. Jozef Mazalán, Bziny

122. Ľubomír Záň, D. Kubín

123. M. Juhás, Veličná

124. Dominik Sumega, Námestovo

125. Martin Vengrín, D. Kubín

126. Štefan Duraj, Bziny

127. Veronika Kvaková, Or. Lesná

128. Miroslav Fafejta, Breza

129. Jozef Bombjak, Babín

130. Tomáš Volček, Breza

131. Jozef Kupčuľák st., Hruštín

132. J. Špuler, Bobrov

133. J. Strežo, S. Dubová

134. Jozef Badin, Veličná

135. Stanislav Šalata, Babín

136. František Šúty, S. Dubová

137. M. Babinský, Babín

138. Róbert Lipovský, Bobrov

139. Ján Pšenák, Bziny

140. R. Špuler, Bobrov

141. Ján Maťovčík, Breza

142. Július Kubáni, Hruštín

143. Jozef Duraj, Bziny

144. V. Hrubjak, Námestovo-stred

145. Dušan Antušák, Or. Lesná

146. J. Gábor, Babín

147. Pavol Kuboš, S. Dubová

148. Ľ. Pepucha, Beňadovo

149. M. Kutlák, Rabča

150. M. Ferneza, Rabča

151. M. Dulačka, S. Dubová

152. Peter Staš, Sihelné

153. Jozef Janckulík, Lokca

154. J. Žitňák, Rabča

155. Ľubomír Mazurák, Sihelné

156. J. Janota st., Krivá

157. Štefan Očkaják, Hruštín

158. M. Ferneza, Sihelné

159. M. Sárený, Bziny

160. M. Minarech, Krivá

161. K. Kormaňák, Beňadovo

162. R. Paľa, Krivá

163. Š. Kováľ, Beňadovo

164. K. Hrubjak, Lokca

165. J. Roštiak, Lokca

166. A. Baľák, Lokca

167. P. Bartoš, Lokca

168. J. Kornhavzer, Sihelné

169. P. Jašš, Lokca

170. Matej Kupčo, Hruštín

171. M. Florek, Lokca

172. J. Vnenčák, Rabča

173. S. Drbjak, H. Lehota

174. D. Klobučník, Lokca

175. J. Gužík, Rabča

176. J. Chudiak, Sihelné

177. T. Záhora, Bziny

178. M. Murín, S. Dubová

179. V. Rieger, D. Kubín

180. P. Herud, Rabča

181. O. Blahovec, Bziny

182. M. Duraj, Bziny

183. C. Chovanec, D. Kubín

184. Ľ. Janidžár, Babín

185. J. Pepucha, Beňadovo

186. V. Pilár, H. Lehota

186. M. Janotík, D. Kubín

187. M. Oršuliak, S. Dubová

188. B. Martoň, Krivá

189. M. Forgáč, H. Lehota

190. J. Ľuba, Babín

191. J. Kupčuľáková, Hruštín

192. A. Ružôň, Babín

193. F. Kurčina, Babín

194. D. Kováč, Lokca

195. F. Babinský, Babín

196. J. Kupčuľák ml., Hruštín

197. M. Ondrek, Beňadovo

198. Ľ. Kučera, S. Dubová

199. F. Habiňák, S. Dubová

200. J. Janota ml., Krivá




Autor : Administrátor, citane 2947x
Hodnotenie :    |  Sobota, 12. novembra 2005


Vase hodnotenie :   horsie  lepsie
Prihlasenie
Login:
Heslo:

Hladat
 
v clankoch
v novinkach
v hlavnom menu

Najcitanejsie
Fašiangy aj v materskej škole

Nebezpečenstvo pri zbere húb

Novotská hrudka - výsledky, foto i odborný komentár

Vzácni hostia na Novotských furmanských dňoch

III. ročník Novotských furmanských dní

Info
Nase stranky si prave cita 1051 citatelov, z toho je 0 zaregistrovanych

Sponzoring
Domenu www.novot.sk sponzoruje:





Copyright © 2005-2021 Ing. Rastislav Kovalčík. Technická podpora : www.oranet.sk
Powered by DEV web management system



      
DWMS13ACL